ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Dini Evlilik

Dini evlilik ve hayatının en üst noktasına yerleştiren eş adayları ile tanışmak istiyorsan Manisa.net senin için en ideal eş adaylarını bulmanı sağlayacak en iyi arkadaşlık sitelerinden biri.

Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Dini Evlilik

Dini evlilik ve hayatının en üst noktasına yerleştiren eş adayları ile tanışmak istiyorsan Manisa.net senin için en ideal eş adaylarını bulmanı sağlayacak en iyi arkadaşlık sitelerinden biri.

1/2
 
  YA DA  

"Evlilik" ve aile elbette toplumun en önemli kurumu. Evlilikte en önemli noktlardan biri de çiftin dini yönünün birbiri ile uyumu. Din yaşamın çok önemli bir parçası ve evliliğinde dini evlilik kurallarına uygun olması gerekli. Ancak bir insanın iç dünyasını, inancını dışarıdan anlamak çok zor. Bu nedenle doğru adayı bulmalı ve dini yönünün onunla uyuşup uyuşmadığını görebilmelisin. Aradığın inanca sahip, dinini en içten ve güçlü duygularla yaşayan eş adayını bulmak, onunla uygun koşullarda tanıp, onu yeterince iyi tanıyabilmek için dini evlilik sitelerini kullanabilirsin. Ancak dini evlilik sitelerinin çoğu sana dini bütün, inançlı eş adayları bulsa da farklı şehirlerde olmanız ya da aranızdaki mesafenin çok uzak olması nedeniyle ilişkinizin evlilikle sonlanması çok güç olabiliyor. Oysa manisa.net gibi şehre özel bir arkadaşlık sitesine üye olarak, senin gibi Manisa'da yaşayan ve dini evlilik için uygun adayları arayan bayanlarla tanışman mümkün. Çünkü manisa.net üyeleri sadece Manisa'da yaşayan erkek ve kızlardan oluşuyor. Bu evlilik sitesinde Manisa dışında hiçbir yerden üyelik kabul edilmiyor. Siteye üye olduktan sonra, var olan arama filtrelerini kullanarak sitedeki potansiyel "bayan arkadaş" adaylarını görebilirsin. Sonra filtreleri sınırlayarak aradığın yaş aralığında, aradığın fiziksel ve manevi özelliklere sahip hanımları görüntüleyebilir, en uygun gördüğün adayla mesajlaşmaya başlayabilirsin. Aynı şehirde yaşadığınız için onunla yüz yüze görüşüp Manisa'nın manevi atmosferi yoğun yerlerini gezebilir ve onu kolaylıkla tanıyabilirsin. Aynı durum dini evlilik düşünen erkek arkadaş arayan bayanlar için de geçerli. Bayanlar da manisa.net sayesinde kendilerine uygun, dini evlilik niyeti olan, Müslüman, namaz kılan, orucunu ve diğer tüm dini vecibeleri tam ve zamanında yerine getiren, hayatına haram karıştırmayan, bütün yaşamında dini en üste koyan erkek eş adaylarını bulabilir ve onlarla dini evlilik yolunda birlikte adım atabilirler. Sen de dini evlilik arayanlarla tanışmak için hemen üye olmalısın.

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER